Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
StorNET , LR-Link,Türkiye Distribütörü Online Satış Sitesi
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 19,019.40 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » Transceiver
stornet-10gbe-sfp-850-mm-transceiver-cisco-arista-dell-intel-supermicro-huawei-mikrotik-uyumlu-resim-896.png

10Gigabit SFP+ Transceiver Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

Cisco , Huawei , Arista , Mikrotik , DELL uyumludur.
Özellikle eGame Sistemlerde Kullanılmaktadır

StorNET marka

  • Support Multi Rate 1.25-10.709Gbps
  • Up to 300m transmission distance on 50µm MMF (2000MHz·km)
  • 850nm VCSEL and PIN receiver
  • SFI electrical interface
  • 2-wire interface for integrated Digital Diagnostic monitoring
  • SFP+ MSA package with duplex LC connector
  • Hot pluggable
  • Very low EMI and excellent ESD protection
  • +3.3V power supply
  • Power consumption less than 800mW
  • Operating case temperature: 0~+70 Centigrade

Not : Cisco 4507+r ile %100 Uyumludur.

Applications

10GBASE-SR at 10.3125Gbps 
10GBASE-SW at 9.953Gbps 
Other optical links

 

Compliant with SFP+ MSA 
Compliant with IEEE 802.3ae-2002 

Compliant with FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, Class I except for deviations pursuant 

RoHS compliance 

 

 

10Gigabit  SFP+ Transceiver Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu10Gigabit  SFP+ Transceiver Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu10Gigabit  SFP+ Transceiver Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu10Gigabit  SFP+ Transceiver Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Ortalama Değerlendirme » puan
,
Nisan 18, 2020
StorNET 10Gigabit SFP+ Transceiver Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu ürünü uygun fiyat ve Yüksek Kalitesi ile Projelerinizde kullanabilirsiniz.
Tavsiye
5/ 5yıldız puan

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Firmamız LR-Link , StorNET Türkiye Distribütörüdür. proje@sunucudeposu.com