Network » Patch Kablo
5-metre-lc-to-lc-om3-10gb-gigabit-multi-mode-duplex-50-125-lszh-fiber-optic-kablo-sfp-transceiver-icin-resim-996.png

5 Metre LC to LC OM3 10Gb/Gigabit Multi-Mode Duplex 50/125 LSZH Fiber Optic Kablo SFP Transceiver için

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo

Fiber Patch Cable  

LC to LC OM3 10Gb/Gigabit Multi-Mode Duplex 50/125 LSZH Fiber Optic Cord for SFP Transceiver, 

 

 

LC-LC, OM3 Multi-Mode Fiber(MMF), Duplex, 5-meter in length

OM3 Fiber compatible with Gigabit Ethernet 1000Base-SX, or 10GBase-SR/LRM, and Fibre Channel 100/200/400/1200-MX; Backwards compatible with FDDI, and Fast Ethernet 10/100BASE SX or FX.For example,StorNET for Cisco SFP-10G-SR, StorNET for Ubiquiti 10Gb SFP+, StorNET for Intel E10GSFPSR 10Gb, StorNET for Netgear AMX761, StorNET for Cisco GLC-SX/MMD/ GLC-SX/MM/ SFP-GE-S, StorNET for Mellanox MFM1T02A-SR.

7.5mm Minimum Bend Diameter that is 4X more flexible than standard 50 micron fiber cables without introducing any macro-bending loss; Ideal for SAN network cabinets that require 20 or more bends in the cabinet or high density installations with cables crammed into an extremely small footprint; Bend insensitive multimode fiber (BIMMF) is interoperable with standard OM3 cabling systems

High-Quality:PVC Jacket,LSZH,durable for indoor use. Low Loss:Insertion loss(dB)≤0.3,Return loss(dB)≥30

The 50/125 μm OM3 multimode fiber patch cable is TIA 568-C.3 / 604-10 / 492AAAC, UL 910, C E, RoHS compliant.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.