Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Blog Son Yazılar

06-06-2021 tarihinde eklendi.
Ağda alıcı-vericileri kullanırken hiç sorun yaşadınız mı? İstemcilerin uyumluluk sorunları, yanlış fiber bağlantı kabloları kullanma vb. Gibi bazı genel sorunları çözmesi çok basittir. Ancak, alıcı-vericileri kullanırken başka zor sorunlar da vardır (örneğin iletim sorunları). Bu makale, iletim, bilgi okuma ve donanım arızalarının nasıl giderileceğine ve çözüleceğine odaklanacaktır.
06-06-2021 tarihinde eklendi.
SFP-10G-LRM modülü, hem MMF hem de SMF iletimini desteklediği için özel bir SFP + modülüdür. SFP-10G-LR ve SFP-10G-SR gibi 10 Gigabit MMF ve SMF iletimi sunan başka SFP + modülleri de vardır. O zaman SFP-10G-LRM ile SFP-10G-SR, SFP-10G-LRM ve SFP-10G-LR arasındaki fark nedir? Farklılıkları ve seçim kılavuzu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu yazıyı okuyun.
06-06-2021 tarihinde eklendi.
SunucuDeposu & Storage Firması LR-Link Türkiye Distribütörüdür. Sadece Firmamızdan alınan LR-Link Ürünlerine Garanti ve Destek vermekteyiz.
06-06-2021 tarihinde eklendi.
StorNET Networks ® tarafından satışa sunulan Sunucu tipi Ethernet kartları modellerine göre intel , Broadcom ve Mellanox chipsetlidir.

Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.