Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 22,894.52 TL tutarında alışveriş yaptınız.

HP ProCurve Aruba Uyumlu
Sorunuz">
jd108b-sn-transceiver-hpe-x130-uyumlu-10gbase-lr-lw-xfp-single-mode-1310nm-10km-lc-modul-resim-1126.jpg

JD108B-SN Transceiver HPE, X130 uyumlu 10GBASE-LR/LW XFP Single Mode 1310nm, 10km, LC Modül

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
JD108B-SN Transceiver HPE, X130 uyumlu 10GBASE-LR/LW XFP  Single Mode 1310nm, 10km, LC Modül
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

JD108B-SN Transceiver For HPE, X130 uyumlu 10GBASE-LR/LW XFP, Single Mode 1310nm, 10km, LC Modül

 

 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi


Ortalama Değerlendirme » puan
StorNET Teknik Servis puan
26 Ekim 2020
JD108B-SN Transceiver HPE, X130 uyumlu 10GBASE-LR/LW XFP Single Mode 1310nm, 10km, LC Modül

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.