Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 28,221.32 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » Ethernet Kart » 25GbE Ethernet Kart
xxv710-da2-intel-dual-port-25g-ethernet-karti-resim-1172.jpg

XXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet Kartı

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
XXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet KartıXXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet KartıXXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet KartıXXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet Kartı
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları

XXV710-DA2 Ethernet denetleyici Intel XL710BM2
Port başına 25gb/s'ye kadar veri aktarım hızı
Veri yolu arayüzü PCI Express 3.0x8 bağlantı noktası 2 bağlantı noktası
Bağlayıcı tipi SFP28 konektörler

 

Low Profile ve Full Height Bracket paket içinde mevcuttur. Rackmount ve Tower Kasada kullanabilirsiniz. Özellikle HPE Dell Supermicro ve benzeri markalı sunucular ile uyumlu olup
intel markalıdır.

 

 

Ürün içinden SFP28 Transceiver çıkmamaktadır . Ayrıca satılır. SFP28 25G Modül ve DAC Kablo modellerimiz için lütfen ziyaret ediniz.
https://www.storage.com.tr/25g-sfp28-transceiver-modul

25G SFP28 Modüller ile uyumlu Ethernet kart ve Switch modelleri

- 10501 EXTREME uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- SFP-25G-SR-S CISCO uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- E25GSFP28SR INTEL uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- JNP-SFP-25G-SR JUNIPER uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- SFP-25G-SR ARISTA uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- E25G-SFP28-SR BROCADE uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- MMA2P00-AS MELLANOX uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- SFP-25G-SR HUAWEI uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- JL293A HP3COM uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül


Ortalama Değerlendirme » puan
StorNET Teknik Servis puan
9 Temmuz 2021
XXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet Kartı

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : MNG Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.