Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 26,970.03 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Detaylı Arama
JD063A-SN Transceiver H3C uyumlu 1000BASE-LH70 SFP SMF 1550nm, 70km, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JG081B-SN DAC Kablo HP  X240 uyumlu 10G SFP+ to SFP+ 5metre 24AWG

Fiyatı Sorunuz

JC784A-SN DAC Kablo HP X240 uyumlu 10G SFP+ to SFP+ 7metre

Fiyatı Sorunuz

JD094B-SN Transceiver HP  X130 uyumlu 10G SFP+ LC LR  Modül

Fiyatı Sorunuz

JD093B-SN Transceiver HP  X130 uyumlu 10G SFP+ LC LRM Modül

Fiyatı Sorunuz

JG234A-SN Transceiver HP, X130 uyumlu 10G SFP+ LC LH/ER 40km modül

Fiyatı Sorunuz

JD117B-SN Transceiver HPE  X130 uyumlu 10GBASE-SR XFP, Multi-Mode 850 nm, 300 m, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JD108B-SN Transceiver HPE, X130 uyumlu 10GBASE-LR/LW XFP  Single Mode 1310nm, 10km, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JD083A-SN Transceiver H3C uyumlu 10GBASE-ER/EW XFP  Single Mode 1550 nm, 40 km, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JD121A-SN Transceiver HP uyumlu X135 10G xfp lc er Modül

Fiyatı Sorunuz

JD107B-SN Transceiver HPE uyumlu X130 10GBASE-ZR XFP  Single Mode 1550 nm, 80 km, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JD118A-SN Transceiver H3C uyumlu 1000BASE-SX SFP  Multi-Mode 850 nm, 550 m, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JD119A-SN Transceiver H3C uyumlu 1000BASE-LX SFP SMF 1310nm, 10km, LC Modül

Fiyatı Sorunuz

JD061A-SN Transceiver H3C uyumlu 1000BASE-LH40 SFP  SMF 1310nm, 40km, LC Modül

Fiyatı Sorunuz