Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
StorNET , LR-Link,Türkiye Distribütörü Online Satış Sitesi
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 19,019.40 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
LR-Link

LR-Link modelleri Geniş Stok ve Model çeşitlerimiz ile Türkiye'de Storage Networks Stoklarında

Firmamız LR-Link Türkiye Distribütörüdür.

Sadece Firmamızdan alınan LR-Link Ürünlerine Garanti ve Destek vermekteyiz.

SunucuDeposu IT Components , LR-Link’in Türkiye dağıtıcısı

  • Ürün Portföyü
  • 10Gbe ,25GBe,40Gbe Network Kartları
  • Machine Vision Ürünleri
  • Firewall , Gateway , Güvenlik Ürünleri
  • KOBİ , Kurumsal ve Askeri Standarta uygun Ürünler

Network Kartları alanında üretici marka olan LR-Link, 21 yıldır Sunucu ,Veri Depolama ve Network ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren SunucuDeposu IT Components’i Türkiye Distribütörü olarak atadı.

Sıralama:

LRXP1310-10ATL 10Gbps Single Mode 1310nm Transceiver LR-Link

Fiyatı Sorunuz

LREC9802BT Dual Port 10GbpsEthernet Kart Intel X540 ChipSet Lr-Link

Fiyatı Sorunuz

LREC9804BF-4SFP+ Intel XL710 PCIe x8 10 Gigabit Quad-Port SFP+ Ethernet Server Adapter

Fiyatı Sorunuz

Son Baktığınız Ürünler
4U Rackmount Sunucu Kasası

Fiyatı Sorunuz

2U Rackmount Sunucu Kasası

Fiyatı Sorunuz

LR-Link

LR-Link, Storage | StorNET Network,LR-Link,Raid,SAS DAC Kablo Ethernet Kart,SFP+ Transceiver stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Storage | StorNET Network,LR-Link,Raid,SAS DAC Kablo Ethernet Kart,SFP+ Transceiver yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz LR-Link tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

LR-Link

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız LR-Link , StorNET Türkiye Distribütörüdür. proje@sunucudeposu.com