Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 22,516.92 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Network HIZ
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

HP ProCurve Aruba Uyumlu

NETWORK ürünleri StorNET markası ile Stoklarda.

2 ve 4 port 1 GbE Ethernet kartlar PFSENSE , Firewall ,FreeNAS ve diğer network uygulamaları ile uyumludur.

- 2 Port Ethernet Kart 10Gbps SFP+ Fiber ve RJ45 Port
- 4 Port Ethernet Kart 1Gbps RJ45 CAT6a uyumlu
- HP Aruba , Cisco , Huawei, Dell , Juniper Switch uyumlu DAC Kablo ve SFP+ Transceiver 
- LC to LC 10 Metre Patch Kablo ve Özel Üretim. İstenilen uzunlukta Kablo Siparişi verebilirsiniz.

 

Sıralama:

HP ProCurve Aruba Uyumlu

HP ProCurve Aruba Uyumlu, Storage | StorNET Network,LR-Link,Raid,SAS DAC Kablo Ethernet Kart,SFP+ Transceiver stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Storage | StorNET Network,LR-Link,Raid,SAS DAC Kablo Ethernet Kart,SFP+ Transceiver yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz HP ProCurve Aruba Uyumlu tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

HP ProCurve Aruba Uyumlu

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.