Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 28,221.32 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Network Chip Brands
    • Network Port Tipi
    • Network HIZ
    • Network Port Sayısı
    • Network Marka
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

StorNET

StorNET Networks Türkiye Distribütörü SunucuDeposu | Storage.com.tr tarafından satışa sunulan Fiber Ethernet Kartı , SFP+ Transceiver , DAC Kablo ve Fiber Patch Kablolar Cisco , Huawei , DELL , Aruba , D-Link ve diğer Global Markalar ile uyumludur.

StorNET(tm) is a professional supplier of high-quality NIC: PCI, PCI-Express; SC, ST, LC,SFP, SFP+, QSFP+; 100M, 1G, 10G, 25G,40G,100G; Single, Dual, Quad Ports. 

Uyumlu olduğumuz Markalar
Cisco Switch için 1Gbps fiber SFP Transceiver
HP
Aruba Switch için 10Gbps fiber SFP+ Transceiver
Juniper Switch uyumlu 10Gbps fiber SFP+ Transceiver
intel Ethernet Kart ve Sunucu için 10Gbps fiber SFP+ Transceiver
Brocade Switch 10Gbps fiber SFP+ Transceiver
Arista Switch uyumlu 10Gbps fiber SFP+ Transceiver
Mellanox ChipSetli Ethernet Kart ConnectX-3 ConnectX-4 Network kartı
Dell Sunucu uyumlu Ethernet Kart
Huawei Switch için 10Gbps fiber SFP+ Transceiver ve LC Patch Kablo OM3 OM4 
Broadcom Switch için SFP+ Transceiver

Kurulum ve Hizmet desteğimizi ayrıca projelendirebiliriz.

Sıralama:

LC to LC  Om3 Kablo 1 Metre

Fiyatı Sorunuz

HP Procurve J9283B uyumlu 10GBase DAC Kablo 7 Metre 24AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

HP Procurve J9283B uyumlu 10GBase DAC Kablo 5 metre 24AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

HP Procurve J9283B uyumlu 10GBase DAC Kablo 3 metre 24AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

MiniSAS HD to External MiniSAS HD 3metre Kablo StorNET

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo 5 Metre qsfp+ to qsfp+ 40GbE Stornet

Fiyatı Sorunuz

StorNET LC TO LC  OM3 KABLO 10 METRE 153.40.019

Fiyatı Sorunuz

SFF-8088 SFF-8088 Mini SAS 3 Metre Harici Kablo 28AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

Bundle 1 adet X520-DA2 intel Kart + 2 adet SFP MM Transceiver

Fiyatı Sorunuz

LC to LC OM3 Kablo 20 Metre Patch Fiber

Fiyatı Sorunuz

HP ARUBA J4858D Uyumlu 1000Base-SX SFP 850nm, 550-Meter, with DDM Transceiver

Fiyatı Sorunuz

HP ProCurve J9150A Uyumlu 10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 Transceiver

Fiyatı Sorunuz

HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver

Fiyatı Sorunuz

SAS Kablo Dahili RAID Kablosu SFF 8087 to SFF 8087 uzunluk 80 cm

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
SFF-8654 to SFF8643 SlimSAS Cable- 24G BackPlane Kablosu

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
Fiber Optik Patch Kablo, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 2 metre, 3.0mm Duplex, LSZH

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
SFP+ 2-10G-T  10Gbps SFP+ çıkışı RJ45 çıkışa Çevirici Adaptör

Fiyatı Sorunuz

Lc to Lc  om3 Kablo 15 Metre

Fiyatı Sorunuz

HP JD097B uyumlu 3m 10G SFP+ to SFP+ 3m Passive DAC Twinax 24AWG

Fiyatı Sorunuz

Cisco Uyumlu SFP 1000Base-SX Transceiver DDM 550 Metre

Fiyatı Sorunuz

Lc to Lc Om3 Kablo 30 Metre

Fiyatı Sorunuz

1 Port Ethernet Kart intel 82574 Chip 1 Gb/s

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
1 Port Ethernet Kart Broadcom BCM5751 Chip 1 Gb/s

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
SFP+ DAC Twinax Kablo, 1.5-Metre, AWG30, Passive for SolarFlare XTREMESCALE Cisco Nexsus 3524 Switch

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
Dell 407-BBSM için  Transceiver QSFP28 100GbE OM3/OM4 MMF up to 850 nm

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
4 Port 10 GbE Ethernet Kart Intel X710DA4   SFP+ Çıkışlı

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
Harici SAS Kablo SAS-8644 to SFF8644 1 Metre LTO Kablosu

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
SAS SFF8643 to 4 SATA Disk Kablosu 12GB/S

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
Harici SAS Çıkış  Çözümü Tape Backup için

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
Supermicro AOC-S2308L IT-MODE 8 Kanal SAS HBA Kartı

Fiyatı Sorunuz

J9150D ARUBA uyumlu 10Gbase SR SFP+850 nm 300m Transceiver

Fiyatı Sorunuz

2 Port RJ45 Ethernet Kart 10 Gigabit intel X540

Fiyatı Sorunuz

2 Port 1 Gigabit Ethernet Kart intel i350AM2 ChipSet

Fiyatı Sorunuz

HP  ARUBA J9151D Uyumlu SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM  LR Transceiver - StorNET

Fiyatı Sorunuz

SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu LR Transceiver - StorNET

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
40GbE QSFP+ Dac Kablo 1-Metre QDR

Fiyatı Sorunuz

SFF-8087 to 4 SAS Disk Direk Bağlantı Power Kablolu

Fiyatı Sorunuz

Dell uyumlu Broadcom 57810 Dual Port 10 Gb SFP+ Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

SFF-8087 to 4 SAS Disk Direk Bağlantı Power Kablolu ACBL001

Fiyatı Sorunuz

SAS 8639 U.2 SFF-8639 NVMe PCIe Mini SAS 8643 SFF-8643 SSD Kablosu

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
KBL-SAST-0548 mini-SAS HD to iPass Harici Kablo

Fiyatı Sorunuz

SFF8087 to 4 SATA Disk Kablosu 80Cm

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
StorNET Internal to External MiniSAS 2 Ports Full Height 66/59cm Kablo

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
StorNET STR-0352L-LP Internal to External MiniSAS 2 Ports Low Profile 85cm Kablo

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
StorNET STR-0167L-LP Internal to External MiniSAS 1 Port Low Profile 61cm Cable

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
sff8643 to sff-8643 Dahili Sas Kablo

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo 5 Metre for Cisco Supermicro Dell D-Link

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo 1 Metre for Cisco Supermicro Dell D-Link

Fiyatı Sorunuz

StorNET

StorNET, Storage | StorNET Network,LR-Link,Raid,SAS DAC Kablo Ethernet Kart,SFP+ Transceiver stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Storage | StorNET Network,LR-Link,Raid,SAS DAC Kablo Ethernet Kart,SFP+ Transceiver yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz StorNET tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

StorNET

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.