Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Network » Transceiver » 100G Transceiver Modül

Dell 407-BBSM için Transceiver QSFP28 100GbE OM3/OM4 MMF up to 850 nm

Stok Kodu

407-BBSM

Markası

StorNET
Online satışımız yoktur. Ürünler genelde stoklarımızda bulunmaktadır.
web (at) stornet.com.tr , hızlıca fiyat teklifi verebiliriz.
Tel 0850 304 93 76
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

For Dell 407-BBSM, Dell networking transceiver QSFP28 100GbE OM3/OM4 MMF up to 850 nm

● For dell 407-BBSM
● 100G QSFP28-SR4
● MTP/MPO Connector
● MMF
● Wavelength: 850nm
● 100m

407-BBSM

For dell 407-BBSM is a parallel 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) optical module. It provides increased port density and total system cost savings. The QSFP28 full-duplex optical module offers 4 independent transmit and receive channels, each capable of 25Gb/s operation for an aggregate data rate of 100Gb/s on 100 meters of OM4 multi-mode fiber. The product is designed with form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface according to the QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). It has been designed to meet the harshest external operating conditions including temperature, humidity and EMI interference. The module offers very high functionality and feature integration, accessible via a two-wire serial interface.

Features:
  • For dell 407-BBSM
  • 4 independent full-duplex channels
  • Up to 28Gb/s data rate per channel
  • QSFP28 MSA compliant
  • Compliant to IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4
  • Up to 100m OM4 MMF transmission
  • Operating case temperature: 0 to 70ºC
  • Single 3.3V power supply
  • Maximum power consumption 3.5W
  • MTP/MPO optical connector
  • RoHS-6 compliant
Applications:
  • For dell 407-BBSM
  • Rack to Rack
  • Data Center
  • Infiniband QDR, DDR and SDR
  • 100G Ethernet

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : MNG Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.