Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 22,894.52 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » Patch Kablo
fiber-optik-patch-kablo-sm-os2-9u-lc-sc-pc-2-metre-3-0mm-duplex-lszh-resim-999.jpg

Fiber Optik Patch Kablo, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 2 metre, 3.0mm Duplex, LSZH

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
Fiber Optik Patch Kablo, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 2 metre, 3.0mm Duplex, LSZHFiber Optik Patch Kablo, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 2 metre, 3.0mm Duplex, LSZH
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

Bir ucu LC

Diğer ucu SC

Uzunluk = 2 Metre
Fiber Optik Patch Kablo, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 2 metre, 3.0mm Duplex, LSZH


Ortalama Değerlendirme » puan
StorNET Teknik Servis puan
26 Ekim 2020
Fiber Optik Patch Kablo, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 2 metre, 3.0mm Duplex, LSZH

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.