Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 26,970.03 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » DAC Kablo
hpe-jl682a-aruba-ion-1930-24g-4sfp-switch-resim-1153.jpg

HPE JL682A ARUBA ION 1930 24G 4SFP+ Switch

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
HPE JL682A ARUBA ION 1930 24G 4SFP+  SwitchHPE JL682A ARUBA ION 1930 24G 4SFP+  Switch
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

JL682A 

Standartlar : IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE- TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T
HPE Aruba JL682A

Port Sayısı : 24 Port

Veri Transfer Hızı : 10/100/1000 (Gigabit)

POE Desteği : Yok

SFP Port : Var

Yönetim : Yönetilebilir

Rackmount : Var

Mac adres : 16K

Ön bellek : 1.5 MB

Kablolama : Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full, 1000BASE-T: full only

Veri transfer hızı : 95.23 Mpps

Fiber desteği : Var

Güç Gereksinimi : Max: 22.6W

Boyutlar : 44.25 x 22.15 x 4.39 cm

Arabirim : 8 x RJ-45

4 x SFP+

 

Satıcı Firma : Storage B2C

 

HPE JL682A ARUBA ION 1930 24G 4SFP+ Switch

 

 

 

Bu ürün ile kullanabileceğiniz HPE Aruba Ürünler

 

J4858D Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

J4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceivers

J8177D Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR:Aruba Aruba Campus Transceivers

J9281D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

J9283D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

 

Ürün Orjinal Broşürü
https://www.arubainstanton.com/files/DS_AIO_1930SwitchSeries.pdf


Ortalama Değerlendirme » puan
HPE Aruba Teknik Servis puan
26 Ekim 2020
HPE JL682A ARUBA ION 1930 24G 4SFP+ Switch

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.