Network
dell-hp-supermicro-uyumlu-2-port-ethernet-karti-10gbe-sfp-broadcom-57810-chip-sfp-resim-976.jpg

DELL HP Supermicro Uyumlu 2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP Broadcom 57810 Chip

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin

Birlikte ve İndirimli Alın

  • DELL HP Supermicro Uyumlu 2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP  Broadcom 57810 Chip
  • +
  • HP ARUBAuyumlu 10Gbase SR SFP+850 nm 300m Transceiver  HPE JD092B

Bu ürün: DELL HP Supermicro Uyumlu 2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP Broadcom 57810 Chip

HP ARUBAuyumlu 10Gbase SR SFP+850 nm 300m Transceiver HPE JD092B Eski Fiyat: 594.05 TL Özel Fiyat: 594.05 TL

Toplam İndirimli Fiyat : 0 TL

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo

StorNET DELL HP Supermicro Uyumlu 2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP  Broadcom 57810 Chip


10Gb Ethernet Network Adapter Card- for Broadcom BCM57810S Controller Network Interface Card (NIC) PCI Express X8, Dual SFP+ Port Fiber Server Adapter

Features
● Controller: Broadcom BCM57810S
● Dual SFP+ Ports
● Compatible with HP 530SFP+
● Connector & Cable Medium: SFP+ Direct Attach Copper/SFP+ Transceivers
● x8 PCI Express 2.0 (5.0GT/s)

Applications

Dual-port 10GbE connectivity for rack and tower servers
x8 PCI Express® (PCIe™) V2.0 (5 GT/s) support
Full line-rate performance across all ports
Broad OS and hypervisor support
Full iSCSI and FCoE hardware offload
Full TCP/IP hardware offload

–Microsoft® Chimney-compliant

Network boot support:
–iSCSI remote boot
–FCoE boot from SAN
–Preboot eXecution Environment (PXE) 2.0

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.