Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Network » Transceiver

HP ARUBA J9151D Uyumlu SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR Transceiver - StorNET

Stok Kodu

153.50.006

Markası

StorNET
Kargo Bedava
Yeni Ürün

Fiyatı Sorunuz

KARGO BİLGİSİ
14:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR

MNG Kargo

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

HP ARUBA J9151D Uyumlu SFP+ 10Gb/s Transceiver Modül
10GBase-LR, SMF, 1310nm 10KM  

 

Genel özellikler

SFP-10G-10KM-HP-ARUBA
HP  ARUBA J9151D uyumludur.

HPE J9151D HPE Aruba uyumlu SFP+ Transceiver StorNET

 

Veri transferi  10.3Gbps

1310nm DFB-LD Transmitter

10km Mesafeye kadar uyumlu

Single 3. 3V Power supply and TTL Logic Interface

Duplex LC Connector Interface,Hot Pluggable

MSA SFP+ Specification SFF-8431 uyumlu

10G FC 1200-SM-LL-L FC standardı ile uyumlu

 

 

● 10GBase-LR

● Data Rate:  10G, multi-rate

● Wavelength:  1310-nm

● Reach:  up to 10 km  

● Fiber Type:  Single-mode

● Interface:  Dual LC Connectors

 

8.5G FC-PI-4 800-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

4.25G FC-PI-4 400-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

2.125G FC-PI-4 200-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

1.0625G FC-PI-4 100-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW

Çalışma Sıcaklığı:0℃~+70℃

 

 

 

Uygulama Alanları

10GBASE-ER at 10.31Gbps

10GBASE-EW at 9.95Gbps

1000 Base-LX Ethernet

8x FC at 8.5Gbps

4x FC at 4.25Gpbs

2x FC at 2.125Gpbs

1x FC at 1.0625Gbps

Other optical links

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : MNG Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.