Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 26,970.03 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » Transceiver
hp-procurve-j9150a-uyumlu-10gbase-sr-sfp-850nm-300-transceiver-resim-1007.png

HP ProCurve J9150A Uyumlu 10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 Transceiver

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
HP ProCurve J9150A Uyumlu 10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 TransceiverHP ProCurve J9150A Uyumlu 10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 TransceiverHP ProCurve J9150A Uyumlu 10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 Transceiver
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

HP J9150A uyumlu 10 Gigabit Transceiver

 

HP ProCurve J9150A ile Uyumlu StorNET 10G-S-SR-H 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver


10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 Transceiver StorNET markası ile Stoklarda

 

J9150D-SN, HP J9150D uyumlu fiber SFP+ alıcı-verici modülüdür. 

HP marka anahtarları ve yönlendiriciler ile kullanılmak üzere tasarlanmış, programlanmış ve test edilmiştir. 

300 m’ye kadar maksimum uzaklığa sahip 10GBase-SR uyumlu ağlar için fiber kablo ile güvenilir 10GbE bağlantısı sağlar. 

 

 

Teknik özellikler: Dalga boyu: 850 nm maks. 

Veri aktarım hızı: 10 Gbit/s 

Tip: Çoklu modlu 

Bağlantı türü: LC bağlantısı 

maks. Aktarım mesafesi: 300 m 

Dijital Tanılama İzleme (DDM): Evet 

 

Bu SFP+ fiber optik modül çalışır durumda değiştirilebilir ve böylece ağ kesintilerini en aza indirerek yükseltmeler ve yedek parça değişimi sorunsuz bir şekilde yapılabilir.


Ortalama Değerlendirme » puan
StorNET Teknik Servis puan
26 Ekim 2020
HP ProCurve J9150A Uyumlu 10Gbase-SR SFP+ 850nm 300 Transceiver

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.