Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 28,221.32 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Detaylı Arama
10GBE SFP+ 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo 3 Metre for Cisco Supermicro Dell D-Link

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo 1 Metre for Cisco Supermicro Dell D-Link

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo 5 Metre for Cisco Supermicro Dell D-Link

Fiyatı Sorunuz

DELL HP Supermicro Uyumlu 2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP  Broadcom 57810 Chip

Fiyatı Sorunuz

Dell uyumlu Broadcom 57810 Dual Port 10 Gb SFP+ Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

Yakında Stoklarda
Dell 407-BBSM için  Transceiver QSFP28 100GbE OM3/OM4 MMF up to 850 nm

Fiyatı Sorunuz

SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu LR Transceiver - StorNET

Fiyatı Sorunuz

Bundle 1 adet 10GbE  Dual Port Kart ve 2 adet SFP Transceiver StorNET

Fiyatı Sorunuz

MiniSAS HD to External MiniSAS HD 3metre Kablo StorNET

Fiyatı Sorunuz

1 Port Ethernet Kart intel 82574 Chip 1 Gb/s

Fiyatı Sorunuz

Bundle 1 adet 10GbE  Dual Port Kart ve 2 adet 3 Metre DAC Kablo StorNET

Fiyatı Sorunuz

CSE-846BE1C-R1K03JBOD  Supermicro Disk Genişleme Kasası

Fiyatı Sorunuz

SFF8088 TO SFF8088 Harici SAS Kablo 2 Metre

Fiyatı Sorunuz