Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Detaylı Arama

Arama Sonuçları

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
Bundle 1 adet 10GbE  Dual Port Kart ve 2 adet SFP Transceiver StorNET

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
2 Port RJ45 Ethernet Kart 10 Gigabit intel X540

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
intel X550 2 port 10GBE RJ45 Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
Dell uyumlu Broadcom 57810 Dual Port 10 Gb SFP+ Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP+ Intel 82599 ChipSet X520-DA2

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
DELL HP Supermicro Uyumlu 2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP  Broadcom 57810 Chip

Fiyatı Sorunuz

LRES1014PF-2QSFP28 LR-Link Ethernet Kartı PCIe x16 Dual-port 100G QSFP28

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
40 Gigabit intel XL710 Dual port Ethernet Kart StorNET

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Dell 407-BBSM için  Transceiver QSFP28 100GbE OM3/OM4 MMF up to 850 nm

Fiyatı Sorunuz

İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
4 Port 10 GbE Ethernet Kart Intel X710DA4   SFP+ Çıkışlı

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
SFP+ DAC Twinax Kablo 1.5 Metre SolarFlare XTREMESCALE Cisco Nexsus 3524 Switch

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
1 Port Ethernet Kart Broadcom BCM5751 Chip 1 Gb/s

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
1 Port Ethernet Kart intel 82574 Chip 1 Gb/s

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Lc to Lc Om3 Kablo 30 Metre

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Cisco Uyumlu SFP 1000Base-SX Transceiver DDM 550 Metre

Fiyatı Sorunuz

LREC9030PF LRLink PCIe 100FX SC/ST Port Fiber Ethernet Intel 82574 ChipSet LR-Link

Fiyatı Sorunuz

Lr-Link Intel X520-DA2 10G Dual Sfp+ Ethernet Kartı (2 Port)

Fiyatı Sorunuz

LREC9804BF-4SFP+ Intel XL710 PCIe x8 10 Gigabit Quad-Port SFP+ Ethernet Server Adapter

Fiyatı Sorunuz

LREC9802BT Dual Port 10GbpsEthernet Kart Intel X540 ChipSet Lr-Link

Fiyatı Sorunuz

LREC9812BT LR-Link Dual Copper Port Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
Bundle 1 adet 10GbE  Dual Port Kart ve 2 adet 3 Metre DAC Kablo StorNET

Fiyatı Sorunuz

LREC9701EF-SFP Lr-Link  iki port 1gigabit SFP Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9702EF-2SFP 2 Port SFP Intel 82576 1Gbe Sunucu Tip Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

LREC9712HF-2SFP Intel I350 ChipSet İki SFP Port Gigabit Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9714HF-4SFP Lr-Link intel Dört port SFP Fiber Ethernet kartı

Fiyatı Sorunuz

LRES1006PF-6SFP Lr-Link intel i350 ChipSet 1Gbps 6 Port Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9801BF-SFP+ Lr-Link intel 82599EC Tek Port SFP Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9812BF-2SFP+ LR-Link Intel X710 10 Gigabit Dual-port Ethernet Kartı 2 SFP+ Fiber Çıkışlı

Fiyatı Sorunuz

LRES1004PF-2SFP+ Marvell QL41102A ChipSet ROCE RDMA Ethernet Kartı Dual Port SFP+ Fiber Çıkış

Fiyatı Sorunuz

LRES1005PF-4SFP+ Lr-Link Marvell CcipSet ROCE RDMA Ethernet Kartı Dört adet SFP+ Fiber Çıkışlı

Fiyatı Sorunuz

LREC9901BF-QSFP+ LR-Link 40 Gigabit 1 Port QSFP+ Ethernet Kartı Intel XL710

Fiyatı Sorunuz

LREC9902BF-2QSFP+ Lr-Link 40 Gigabit Dual port Ethernet Kart Intel XL710

Fiyatı Sorunuz

LRES1001PF-2SFP28 Lr-Link 25 Gigabit Dual-port 2 x SFP28 Ethernet Kartı Intel XXV710

Fiyatı Sorunuz

LREC9722PT Lr-Link iki Port RJ45 GigabitEthernet Kartı Intel I350

Fiyatı Sorunuz

LREC9724PT Lr-Link Dört Port RJ45 1 Gigabit Ethernet Kartı Intel I350 ChipSet

Fiyatı Sorunuz

LRES2006PT Lr-Link Intel I350 Chipset 1 Gigabit 6 Port Ethernet Kartı 6 x RJ45 Çıkış

Fiyatı Sorunuz

LREC6880BT Lr-Link 1 adet RJ45 10G Çıkışlı Ethernet Kartı Aquantia AQtion AQC107 ChipSet

Fiyatı Sorunuz

LREC9804BT Lr-Link Intel XL710 Dört Port RJ45 10Gbps Copper Ethernet Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9801BT Lr-Link 1 Port 10 Gigabit Intel X540 Ethernet karti

Fiyatı Sorunuz

LREC6801BT Lr-Link Intel 82599  Tek Port 10Gbps RJ45 Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9811BT Lr-Link Intel X550 Tek Port 10 Gigabit RJ45 Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREG1001PF-2QSFP28 Lr-Link 100G QSFP28 Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

Çok Arananlar

Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.