Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 22,894.52 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » Transceiver
Sorunuz">
25gbs-sfp28-sr-transceiver-850nm-100-metre-stornet-resim-1066.png

25Gbs SFP28 SR Transceiver 850nm 100 metre StorNET

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
25Gbs SFP28 SR Transceiver  850nm 100 metre StorNET25Gbs SFP28 SR Transceiver  850nm 100 metre StorNET25Gbs SFP28 SR Transceiver  850nm 100 metre StorNET25Gbs SFP28 SR Transceiver  850nm 100 metre StorNET
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

StorNET marka 25Gbs SFP28 SR Transceiver  850nm 100 metre

25GBase-SR Ethernet alt yapınızda kullanabilirsiniz
InfiniBand QDR, SDR, DDR destekler
Sunucular, Anahtarlar, Depolama , TOR Top Of Rack

● 25GBase-SR
● Data Rate:  10G, 25G multi-rate

● Wavelength:  850-nm

● Ratch1:  up to 70 meters OM3 MMF

● Ratch2:  up to 100 meters OM4 MMF

● Fiber Type:  OM3/OM4 multi-mode fiber

● Interface:  Dual LC connectors


Ortalama Değerlendirme » puan
StorNET Teknik Servis puan
26 Ekim 2020
25Gbs SFP28 SR Transceiver 850nm 100 metre StorNET

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.