Sipariş ve Destek 0850 304 93 76 Hafta içi: 09:30 - 18:00
StorNET , LR-Link,Türkiye Distribütörü Online Satış Sitesi
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 19,019.40 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Network » Transceiver
hp-j4859d-uyumlu-1000base-lx-lc-20km-1310nm-single-mode-sfp-transceiver-resim-1006.png

HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları

HP J4859D Uyumludur
1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver

1.25Gbps SFP Optical Transceiver, 20km Reach

StorNET markası ile Stoklarda

 

Features

  • Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - 1310nm FP laser and PIN photodetector for 20km transmission
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: - Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1- Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply
    - Operating case temperature:
    Standard :0 to +70°C
    Industrial : -40 to +85°C

    Applications
    - Gigabit Ethernet - Fiber Channel - Switch to Switch interface
    - Switched backplane applications
    - Router/Server interface
    - Other optical transmission systems

    Description

The SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual
data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps and 20km transmission distance with SMF. The transceiver consists of three sections: a FP laser transmitter, a PIN photodiode

integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules
satisfy class I laser safety requirements

HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Ortalama Değerlendirme » puan
,
Nisan 18, 2020
StorNET HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver ürünü uygun fiyat ve Yüksek Kalitesi ile Projelerinizde kullanabilirsiniz.
Tavsiye
5/ 5yıldız puan

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Firmamız LR-Link , StorNET Türkiye Distribütörüdür. proje@sunucudeposu.com