Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Network » Transceiver

HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver

Stok Kodu

153.50.030

Markası

StorNET
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Fiyatı Sorunuz

KARGO BİLGİSİ
14:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR

MNG Kargo

Ad.
Sepete Ekle Hemen Al

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

HP J4859D Uyumludur
1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) Sfp Transceiver

1.25Gbps SFP Optical Transceiver, 20km Reach

StorNET markası ile Stoklarda

 

Features

  • Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - 1310nm FP laser and PIN photodetector for 20km transmission
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: - Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1- Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply
    - Operating case temperature:
    Standard :0 to +70°C
    Industrial : -40 to +85°C

    Applications
    - Gigabit Ethernet - Fiber Channel - Switch to Switch interface
    - Switched backplane applications
    - Router/Server interface
    - Other optical transmission systems

    Description

The SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual
data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps and 20km transmission distance with SMF. The transceiver consists of three sections: a FP laser transmitter, a PIN photodiode

integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules
satisfy class I laser safety requirements

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : MNG Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.