Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Network » Transceiver

40GBASE-SR4 QSFP+ SR4 850nm 150m Transceiver Modül for Juniper

Stok Kodu

153.50.052/JNP

Markası

StorNET
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Fiyatı Sorunuz

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR

MNG Kargo

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

40GBASE-SR4 QSFP+ SR4 850nm 150m Transceiver Modül JUNIPER Uyumludur

Detaylı Ürün bilgisi için :
https://www.stornet.com.tr/40gbase-sr4-qsfp-sr4-850nm-150m-transceiver-modul-juniper-uyumlu

StorNET™  Modül MPO multifiber konektörlerle sonlandırılmış paralel 40 Gb / sn Dörtlü Küçük Form Faktörü Takılabilir (QSFP +) optik modüldür.

 

QSFP + MSA ve IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 ile uyumludur ve IEEE 802.3ba 10GBASE-SR ile uyumludur.

 

Dijital teşhis işlevleri, QSFP + MSA tarafından belirtildiği gibi bir I2C arayüzü aracılığıyla kullanılabilir.

 

Alıcı-verici, RoHS-6 uyumludur ve 2011/65 / EU Direktifi uyarınca kurşunsuzdur. StorNET QSFP-40G-SR4 Modülü, lazerle optimize edilmiş OM3 ve OM4 çok modlu fiber kablolarda sırasıyla 100m ve 150m bağlantı uzunluklarını destekler.

 

Öncelikle, çoklu fiber konektörlerle sonlandırılmış şerit fiber kablolar üzerinden yüksek bant genişliğine sahip 40G optik bağlantılara olanak tanır ve ayrıca dört 10GBASE-SR optik arabirime bağlantı için şeritten dubleks fiber koparma kablolarıyla birlikte kullanılabilir.

 

Özellikleri
4 bağımsız tam çift yönlü kanal
OM3 MMF üzerinden 100 metreye kadar iletim
OM4 MMF üzerinden 150 metreye kadar iletim
Kanal başına 11,2 Gbps'ye kadar veri hızı
MTP / MPO optik bağlayıcı
QSFP MSA uyumlu
Dijital teşhis yetenekleri

CML uyumlu elektriksel G / Ç

Tek + 3.3V güç kaynağı

 

XLPPI elektrik arabirimi (1.5W Maxpower ile)

Çalışma durumu sıcaklığı: 0oC ~ 70oC

 

RoHS-6 uyumlu

 

Başvurular

Raftan rafa

Veri merkezi

Infiniband QDR, DDR ve SDR

40G Ethernet

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : MNG Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.