Network » Transceiver
hp-aruba-j4858d-uyumlu-1000base-sx-sfp-850nm-550-meter-with-ddm-transceiver-resim-1008.png

HP ARUBA J4858D Uyumlu 1000Base-SX SFP 850nm, 550-Meter, with DDM Transceiver

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo

HP ARUBA Uyumlu 1000Base-SX SFP 850nm, 550-Meter, with DDM | SFP-GE-S Transceiver

 

1000BASE-SX 850nm 550m SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual data-rate of 1.25Gbps and 550m transmission distance with MMF. The fiber optic transceiver consists of three sections: a VCSEL laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit.

 

Features:

- Operating Data Rate up to 1.25Gbps

- 850nm VCESL Laser Transmitter

- 550-Meter @ 50/125 μm MMF

- Single 3.3V Power and TTL Logic Interface

- Hot-Pluggable SFP Footprint Duplex LC Connector Interface

- Class 1 FDA and IEC60825-1 Laser Safety Compliant With DDM

- Compliant with SFP MSA Specification

- Operating Case Temperature Standard:0ºC~+70ºC

 

Applications:

- Gigabit Ethernet

- Fiber Channel

- Other Optical Links

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : Yurtiçi Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.