Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Network » Transceiver

HP ARUBA J4858D Uyumlu 1000Base-SX SFP 850nm, 550-Meter, with DDM Transceiver

Stok Kodu

153.50.034

Markası

StorNET
İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Fiyatı Sorunuz

KARGO BİLGİSİ
14:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR

MNG Kargo

Ad.
Sepete Ekle Hemen Al

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

HP ARUBA Uyumlu 1000Base-SX SFP 850nm, 550-Meter, with DDM | SFP-GE-S Transceiver

 

1000BASE-SX 850nm 550m SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual data-rate of 1.25Gbps and 550m transmission distance with MMF. The fiber optic transceiver consists of three sections: a VCSEL laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit.

 

Features:

- Operating Data Rate up to 1.25Gbps

- 850nm VCESL Laser Transmitter

- 550-Meter @ 50/125 μm MMF

- Single 3.3V Power and TTL Logic Interface

- Hot-Pluggable SFP Footprint Duplex LC Connector Interface

- Class 1 FDA and IEC60825-1 Laser Safety Compliant With DDM

- Compliant with SFP MSA Specification

- Operating Case Temperature Standard:0ºC~+70ºC

 

Applications:

- Gigabit Ethernet

- Fiber Channel

- Other Optical Links

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün SunucuDeposu firması tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca Garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.


Ücretsiz Kargo Gönderimi yapıyoruz.
Anlaşmalı Firmalar : MNG Kargo ve UPS


Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Distribütör Garantili Ürünler

Satışını yaptığımız ürünler Distribütör Garantilidir.

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.